Utrudnienia na ul. Starogostyńskiej

Urząd Miejski w Gostyniu poinformował mieszkańców o niedzielnych utrudnieniach na trasie Gostyń – Stary Gostyń. 1 października odbędzie się Rodzinny Festiwal Biegowy i z tego powodu w godz. 14-16:30 wyłączony z ruchu zostanie fragment ul. Starogostyńskiej. Konkretnie chodzi o odcinek od skrzyżowania z ul. Leśną w stronę Goli. 

Osoby planujące uczestniczyć w festiwalu organizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu będą mogły skorzystać z parkingu przy ul. Sportowej, przy stadionie.

Festiwal oficjalnie rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do godz. 17:00. Jest to już druga edycja tego wydarzenia. Czyżby festiwal miał zostać stałym elementem Gostynia?

Rodzinny Festiwal Biegowy jest dla fanów biegania jak i rodzin. Będą m.in. biegi dla dzieci, biegi rodzinne, bieg na 5 km. Nie obędzie się również bez miasteczka zamków dmuchanych czy animacji i zabaw dla dzieci. Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla uczestników biegów na zakończenie. 

Jak na razie druga edycja Rodzinnego Festiwalu Biegowego zapowiada się atrakcyjnie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i miłośników biegania. Z pewnością będzie to dzień pełen radości i aktywności.

źródło: Urząd Miejski w Gostyniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *