Wirtualne Czwartki już wystartowały w Gostyniu!

Gdy za oknem ponuro Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zachęca do przyjścia w jej progi. Który z naszych czytelników już był na Wirtualnych Czwartkach?

Nadeszła pora jesienno-zimowa. Ludzie już nie są tak chętni do wychodzenia na zewnątrz, gdy za oknem jest mgła. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu postanowiła temu zaradzić i zmieniła godziny funkcjonowania Mediateki oraz przygotowała ciekawe pomysły na spędzanie czasu.

Podczas Wirtualnych Czwartków w Mediatece każdy znajdzie coś dla siebie. Od godz. 15:00 do 18:00 uczestnicy będą mogli skorzystać z różnych atrakcji. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu przygotowała m.in. gogle VR, komputery gamingowe, starodruki oraz salę kinową z projekcją filmu o 15:30. Ponadto można odkryć ukryty talent. Chociażby za pomocą tabletów graficznych, przy których można ćwiczyć rysunek lub edycję zdjęć. 

Wirtualne Czwartki wystartowały od czwartku (19 października). Mają potrwać aż do wiosny. Warto skorzystać z takiej okazji i przetestować nową technologię. 

źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *