Andrzejkowe party dla dzieci w Gostyniu!

Już niebawem w Gostyniu odbędą się ,,Andrzejkowe party dla dzieci”. Gwarancją jest dobra zabawa i wiele atrakcji!

W piątek (24 listopada) zaplanowano ,,Andrzejkowe party dla dzieci”, podczas których będzie wiele zabaw. Na wydarzenie zaproszone są wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym oraz do klasy 4 szkoły podstawowej. Zabawy zaplanowano w godz. 17:00 – 19:00 w kręgielni OSiR, w Gostyniu (przy ul. Strzeleckiej 27).

Każde dziecko może przyjść w przebraniu na ,,Andrzejkowe Party”, m.in. w stroju ulubionego bohatera lub zwierzątka. W programie znalazły się takie zajęcia jak: gra w kręgle, lanie wosku, zabawy taneczne, bańki mydlane i wiele innych gier. Ponadto przygotowano zostaną upominki i przekąski.

Zapisy na wydarzenie ruszyły 25 października, a żeby wziąć udział trzeba zgłosić się w kasie krytej pływalni OSiR i wypełnić zgodę, która jest dostępna w kasie lub na stronie internetowej OSiR. Trzeba również zakupić bilet w cenie 18 złotych i okazać go przed wejściem na wydarzenie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Dziecko musi być pod opieką osoby dorosłej i zabrać ze sobą buty sportowe na zmianę (do gry w kręgle).

źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *