Młodzi ludzie z Gostynia promują fantastykę na szeroką skalę!

Miłośnicy fantastyki ,,Kopuła Zapomnienia’’ przy wsparciu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu zorganizowali akcję, która miała na celu popularyzację fantastyki wśród mieszkańców Gostynia i okolic, a także zachęcenie do czytania i kreatywnego pisania.

W ramach projektu ,,MŁODZI FANTASTYCZNI’’ grupa młodych ludzi stworzyła cztery filmy edukacyjne na temat fantastyki. Filmy te były publikowane na różnych platformach społecznościowych i zdobyły ponad 25 000 wyświetleń. Zespół realizatorów pracował nad nimi od lipca do października, wykorzystując swoją kreatywność i pasję.

Grupa zyskała dofinansowanie ze środków programu ,,Działaj Lokalnie’’ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropi w Polsce i Stowarzyszenie Dziecko, a także wsparcie finansowe od gostyńskiej biblioteki. 

Grupa otrzymała dofinansowanie na realizację swojego projektu. Środki pochodzą z programu ,,Działaj Lokalnie’’ Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropi w Polsce i Stowarzyszenie Dziecko. Ponadto wsparła ich również finansowo gostyńska biblioteka.

źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu

393962954 355084020216697 8947490146885086723 N
fot. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *