Wielki powrót Otwartych Mistrzostw w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie o Puchar Burmistrza Gostynia

Po trzech latach wracają ,,Otwarte Mistrzostwa w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie o Puchar Burmistrza Gostynia”. To będzie 9. edycja imprezy sportowej. Wydarzenie zaplanowane zostało na sobotę, 9 marca 2024 roku w Zieleńcu.

Narciarze będą rywalizować w kategoriach:

  • dzieci do 12 lat
  • młodzież 13 -17 lat
  • kobiety 18+
  • mężczyźni 18+

Natomiast snowboardziści będą rywalizować w jednej kategorii OPEN.

Swoje uczestnictwo można zgłosić od 8 stycznia do 8 marca, do godz. 15:00 w Biurze Obsługi Klienta (ul. Sportowa 1, od pn. do pt. w godz. 7:00 – 15:00). Należy wypełnić zgłoszenie zawodnika oraz zgodę (w przypadku osób niepełnoletnich wymagany jest podpis rodzica/opiekuna prawnego), a także dokonać płatności gotówką. Natomiast dla osób spoza Gostynia istnieje możliwość płatności wpisowej przelewem po wcześniejszym kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Opłata wpisowa wynosi 100 zł za osobę. W tym: dojazd autokarem, udział w zawodach, ubezpieczenie grupowe, medal dla każdego uczestnika, nagrody dla pierwszych trzech zawodników w danej kategorii. Opłata wpisowa nie obejmuje karnetu narciarskiego. Jednak istnieje możliwość zakupu karnetu narciarskiego ze zniżką.

Zbiórka będzie miała miejsce w sobotę (9 marca) o godz. 5:00 na parkingu przy krytej pływalni (ul. Starogostyńska 9a).

Szczegółowy regulamin oraz zgłoszenie zawodnika wraz ze zgodą znajdują się na oficjalnej stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyniu.

źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyniu

P Big 39845 2
fot. mat. organizatorów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *